LXVI sesja Rady Powiatu Płońskiego

Dnia 29 marca 2023 r. (środa) o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro pok. nr 325) odbędzie się LXVI Sesja Rady Powiatu Płońskiego.

SESJA.jpg

Sesja Rady Powiatu Płońskiego zostanie przeprowadzona w programie e-Sesja z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość (zdalny tryb obradowania).

Informuję, że porządek obrad przedstawia się następująco:

2. Przyjęcie protokołu z LXV sesji Rady Powiatu Płońskiego.
  4. Sprawozdanie Przewodniczącego Zarządu Powiatu z działalności Zarządu w okresie między sesjami Rady Powiatu.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie przekazania wniosku oraz skargi Pana Z. B. zgodnie z właściwością.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie powołania komisji do przeprowadzenia konkursu na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na złożenie wniosku o zezwolenie na utworzenie oddziału przygotowania wojskowego w Technikum w Zespole Szkół im. Królowej Jadwigi w Czerwińsku nad Wisłą.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie określenia zadań, na które zostaną przeznaczone środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyznane Powiatowi Płońskiemu zgodnie z algorytmem na 2023 rok.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie stanowiska dotyczącego przebudowy przejazdów kolejowych zlokalizowanych w ciągach dróg powiatowych: ul. Płocka i ul. Młodzieżowa w Płońsku.
  10. Przyjęcie sprawozdania z działalności Komendy Powiatowej Policji w Płońsku wraz z informacją o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego za 2022 rok.
  11. Przyjęcie sprawozdania z działalności Powiatowego Lekarza Weterynarii za rok 2022.