Mówimy o profilaktyce raka szyjki macicy, profilaktyce raka piersi

Elżbieta Wiśniewska Starosta Powiatu Płońskiego zaprasza kobiety z powiatu płońskiego na pierwsze z sześciu planowych spotkań.

2.png
Wraz z Samodzielnym Publicznym Zespołem Zakładów Opieki Zdrowotnej w Płońsku czekamy na Was podczas X Edycji Jarmarku Raciąskiego w parku przy MCKSiR, gdzie będziecie mogły wykonać m. in. morfologię, cytologię, zmierzyć ciśnienie tętnicze krwi, tętno czy poziom cukru.

Praktykę uzupełnimy teorią poprzez wykłady edukacyjne z zakresu zdrowia kobiet oraz pokażemy Wam jak wykonywać samobadanie piersi.

Śledź Nas i przekonaj się czy będziemy w Twoim mieście!

Zadanie pn. "Kobieta zdrowa – kobieta szczęśliwa!" współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.
Zadanie pn. "Kobieto! - Twoje zdrowie w Twoich rękach" współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.