Najlepsi Hodowcy Bydła Mlecznego w Powiecie Płońskim

30 marca w MODR na Poświętnem odbyło się spotkanie podsumowujące działalność Związku Hodowców Bydła i Producentów Mleka w Powiecie Płońskim. Głównym punktem spotkania było podsumowanie wyników oceny użytkowności mlecznej w 2021 r. oraz ogłoszenie osiągnięć najlepszych hodowców w produkcji mleka w Powiecie Płońskim.

Przedstawiciele powiatu płońskiego stoją na tle rollupu powiatu przed nimi na stole stoją puchary

W imieniu Starosty Płońskiego Elżbiety Wiśniewskiej puchary wręczyły Radna Rady Powiatu Płońskiego Jadwiga Czerniakowska Przewodnicząca Komisji Rozwoju Gospodarczego, Ochrony Środowiska i Bezpieczeństwa Publicznego oraz Pani Marianna Chybała Radna Rady Powiatu Płońskiego.

Panie podziękowały najlepszym hodowcom za ich ogromny wkład w rozwój powiatu i pracę jaką wykonują.

W uroczystości brał udział Pan Paweł Koperski Radny Rady Powiatu Płońskiego i przedstawiciel Gminy Płońsk.