OSP Unieck świętowało 100-lecie istnienia

Powiat Płoński reprezentowali: Artur Adamski Członek Zarządu Powiatu, Barbara Wdowiak oraz Radni Powiatowi Bożena Szerszeniewska oraz Elżbieta Grodkiewicz, którzy wręczyli okolicznościowa tabliczkę, list gratulacyjny oraz kosz ze skarbami lokalnymi Powiatu Płońskiego.

Reprezentacja powiatu płońskiego na uroczystościach w Uniecku.

26 czerwca w Uniecku odbyły się uroczystości z okazji obchodów Jubileuszu powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Uniecku. W programie uroczystości znalazły się: Msza św. odprawiona w kościele parafii św. Jakuba w Uniecku, złożenie kwiatów na grobie śp. Józefa Dramińskiego, przemarsz do remizy, uroczysty apel jubileuszowy, wręczenie honorowych odznaczeń dla zasłużonych strażaków, odsłonięcie obelisku upamiętniającego założycieli jednostki OSP Unieck. Uroczystości uświetniła swoją grą Orkiestra OSP Krajkowo.

Gratulacje i podziękowania dla OSP w Uniecku za codzienną, bezinteresowną służbę na rzecz mieszkańców.