Podsumowanie projektu "Second Life"

W I LO im.Henryka Sienkiewicza w Płońsku - "Płocka" odbyło się podsumowanie projektu "Second Life", który otrzymał dofinansowanie w ramach programu #MazowieckaAktywacja.

Uczestnicy podsumowania projektu "Second Life" siedzą na meblach z europalet.

Elementem projektu był konkurs na zaprojektowanie przyjaznej przestrzeni dla uczniów, warsztaty i spotkania promujące ekologię oraz realizacja mebli z europalet przez członków grupy.

Warto wspomnieć, że inicjatywa powstała podczas Brunchu u Starosty i była dopracowywana podczas szkolenia z pisania projektów w Starostwie Powiatowym.
Podczas podsumowania Dyrektor I LO im.Henryka Sienkiewicza w Płońsku - "Płocka" Karina Kmiecińska podziękowała Staroście Elżbieta Wiśniewska Starosta Powiatu Płońskiego za patronat nad projektem, Prezesowi Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania - Przyjazne Mazowsze Danucie Kucińskiej za partnerstwo, Kierownikowi Referatu Promocji i Komunikacji Społecznej Katarzynie Ornarowicz za przeprowadzenie szkolenia oraz uczniom i nauczycielom zaangażowanym w realizację projektu: Pani Joannie Chojnowskiej oraz Panu Mateuszowi Kacprowskiemu.

Podsumowaniu projektu towarzyszył mini-koncert w wykonaniu uczennic oraz poczęstunek. Cieszymy się, że młodzież będzie miała przyjazną przestrzeń do relaksu. Życzymy wielu nowych inicjatyw.

Zadanie publiczne pn. #MazowieckAktywacja2022 sfinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego i realizowane przez Federację Mazowia, Fundację Rozwój Aktywność Społeczność, Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego , Żyrardowską Federację Organizacji Społecznych "Działaj.My"
Patronat medialny: Radio RDC.