Podziękowania dla strażaków

26 maja podczas XXXVII sesji Rady Powiatu Płońskiego podziękowano Jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych z Powiatu Płońskiego oraz Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku za działania podczas stanu zagrożenia powodziowego.

Dwunastu strażaków w strojach galowych stoi na tle rollupu z herbem powiatu płońskiego

Starosta Płoński Elżbieta Wiśniewska, Przewodniczący Rady Powiatu Płońskiego Dariusz Żelasko oraz Radni Rady Powiatu Płońskiego złożyli podziękowania i wyrazy uznania dla Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Powiatu Płońskiego za odwagę, zaangażowanie i ofiarność, okazaną mieszkańcom Czerwińska nad Wisłą oraz za działania na terenie Powiatu Płockiego, gdzie Jednostki OSP z Raciąża i OSP z Sochocina wspierały podczas stanu zagrożenia powodziowego.

Podziękowania zostały również przekazane dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku za zaangażowanie i wzorową koordynację działań Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych podczas stanu zagrożenia powodziowego w Czerwińsku nad Wisłą oraz na terenie Powiatu Płockiego.

Całej społeczności Strażaków zarówno z Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych jak i z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku życzymy wszelkiej pomyślności i zawsze szczęśliwych powrotów z akcji.

Imienne podziękowania z rąk Radnych Powiatu Płońskiego dla Prezesów OSP oraz Naczelników OSP oraz grawerowane tabliczki dla Jednostek OSP oraz dla Komendanta, Zastępcy Komendanta oraz Naczelnika Wydziału Operacyjnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku otrzymali:

1. Marcin Ciećwierz - Prezes Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku nad Wisłą.
  2. Marek Sulik - Naczelnik Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerwińsku nad Wisłą.
  3. Adam Panek - Prezes Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Raszewie Włościańskim.
  4. Adam Czekalski - Naczelnik Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Raszewie Włościańskim.
  5. Krzysztof Piekut - Prezes Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Chociszewie.
  6. Marek Żuławnik - Naczelnik Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Chociszewie.
  7. Gabriel Wróblewski - Prezes Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Radzikowie.
  8. Dawid Lewandowski - Naczelnik Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Radzikowie.
  9. Jacek Ryziński - Prezes Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Sochocinie.
  10. Andrzej Dzięgielewski - Naczelnik Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Sochocinie.
  11. Jarosław Krupiński - Prezes Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Raciążu.
  12. Jan Smoliński - Naczelnik Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Raciążu.
  13. st. bryg. Dariusz Brzeziński - Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku.
  14. st. bryg. Janusz Majewski - Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku.
  15. mł. bryg. Andrzej Głowacki - Naczelnik Wydziału Operacyjnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku.