Powiat Płoński docenia sportowców

25 października w Starostwie Powiatowym w Płońsku odbyła się 3 edycja "Śniadania z Mistrzami Sportu".

Zdjęcie grupowe sportowców ze starostą, wicestarostą i członkiem zarządu powiatu płońskiego.

Inicjatywa ta jest uhonorowaniem sportowców, trenerów oraz dziennikarzy za godne reprezentowanie Powiatu Płońskiego oraz za ich wybitne wyniki sportowe. W trakcie spotkania nie zabrakło rozmów na różne tematy związane ze sportem, wspomnień sportowych z dawnych lat oraz wręczenia symbolicznych tabliczek za osiągnięcia sportowe w 2021 roku.

Wszystkim nagrodzonym życzymy kolejnych wielkich sukcesów w życiu prywatnym i wyczynowym. Dziękujemy również mediom za obecność podczas spotkania.

Poniżej prezentujemy listę osób zaproszonych na "Śniadanie z Mistrzami Sportu":

1. Michał Jaszczur – Złoty medalista i rekordzista Polski w sztafecie 4x100 m, złoty medalista w biegach na 200 m i 400 m oraz srebrny medalista w biegu na 100 m podczas Igrzysk Lekarzy Zakopane 2021. Brązowy medalista w biegu na 400 m oraz zdobywca 4 miejsca w biegu na 200 m i 5 miejsca w biegu na 60 m podczas Halowych Mistrzostw Polski Lekarzy.
  2. Marek Dzięgielewski – Srebrny medalista Mistrzostw Europy Masters w biegach górskich.
  3. Joanna Jaszczur – Złota medalistka w skoku w dal oraz brązowa medalistka w biegu na 100 m podczas Igrzysk Lekarskich 2021.
  4. Miłosz Borowski – Złoty medalista w biegach na 400 m i 3000 m oraz srebrny medalista w biegu na 800 m podczas Halowych Mistrzostw Polski Lekarzy
  5. Marta Michalak – Srebrna medalistka Mistrzostw Polski Masters w biegu na 400 m kategorii 40+.
  6. Krzysztof Antosik – Brązowy medalista Mistrzostw Polski Seniorów Trójboju Siłowym Klasycznym.
  7. Jerzy Michalak – 5 miejsce na 3000 m w kategorii 70+ podczas Mistrzostw Polski Masters
  8. Łukasz Barankiewicz – król strzelców Pucharu Polski Okręg Ciechanów – Ostrołęka
  9. Dorota First – 2 miejsce w Ironman Warszawa 5150 na dystansie olimpijskim oraz 7 miejsce w Triathlon Sprint w Gdyni
  10. Anna Chyczewska – 2 miejsce w Thriathon Sprint sztafeta w Gdyni o raz 4 miejsce w Ironman Warszawa 5150 na dystansie olimpijskim
  11. Dariusz Biesalski – Trener płońskiej sekcji Olimpiad Specjalnych Olimpijczyk Płońsk oraz popularyzator kolarstwa.
  12. Artur Kołodziejczyk - nagroda specjalna za popularyzowanie sportu, promocję aktywnego stylu życia i wieloletnie relacjonowanie wydarzeń z udziałem sportowców z powiatu płońskiego.