Przebudowa drogi powiatowej Mystkowo - Drozdowo - Raciąż

27 lipca w budynku Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 podpisano umowę na przebudowę drogi powiatowej nr 3024W Mystkowo – Drozdowo – Raciąż (ul. Kilińskiego w Raciążu)

Przedstawiciele powiatu i wykonawcy siedzą za stołem podczas podpisania umowy

Zakres inwestycji

budowa zatoki postojowej oraz chodnika po lewej stronie ul. Kilińskiego przy ZS w Raciążu.

• Zatoka postojowa na 19 miejsc postojowych, w tym 2 dla samochodów użytkowanych przez osoby niepełnosprawne. – nawierzchnia z kostki betonowej brukowej
  • Chodnik wzdłuż zatoki szer. 2,0 m - nawierzchnia z kostki betonowej brukowej
  • Oznakowanie poziome i pionowe

Wykonawca

HYDRO-TECH ADAM KOWALSKI

Nowe Młodochowo 24, 09-140 Raciąż

Wartość robót

96.432,68 złotych

Termin realizacji

2 miesiące od podpisania umowy

Podczas podpisania umowy obecni byli: Wicestarosta Krzysztof Wrzesiński, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Płońsku Marcin Piechocki, Wykonawca przedstawiciel firmy Hydro-Tech Adam Kowalski oraz członkowie Zarządu Powiatu Płońskiego: Barbara Wdowiak, Artur Adamski i Robert Adamski.