Świętowali 15-lecie Zespołu Szkół w Raciążu

W piątek, 24 czerwca w Zespole Szkół w Raciążu odbyła się uroczystość 15-lecia Zespołu Szkół w Raciążu. Powiat Płoński reprezentowali: Artur Adamski Członek Zarządu Powiatu Płońskiego oraz Radni Rady Powiatu Płońskiego: Bożena Szerszeniewska, Anna Dumińska-Kierska i Krzysztof Kruszewski.

Uroczystość 15-lecia Zespołu Szkół w Raciążu.

To była piękna uroczystość, podczas której nasi przedstawiciele wręczyli pamiątkową tabliczkę od Zarządu Powiatu Płońskiego, list gratulacyjny oraz pamiątkowe kosze. Uroczystości towarzyszyły wystąpienia zaproszonych gości, specjalnie przygotowana na tę okazję akademia, występ muzyczny, a także można było wpisać się do pamiątkowej kroniki. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło lokalnych władz miejskich, gminnych, nauczycieli, uczniów oraz byłych absolwentów placówki.

Zespołowi Szkół w Raciążu życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych oraz kolejnych wspaniałych rocznic.