Umowa z Pływackim Uczniowskim Klubem Sportowym Płońsk w ramach konkursu ofert na kulturę fizyczną, promocję i ochronę zdrowia w 2022 roku

Pływacki Uczniowski Klub Sportowy Płońsk z dofinansowaniem Powiatu Płońskiego na zadanie pt. "Organizacja szkolenia sportowego, treningów w zakresie pływania".

Starosta, Członek Zarządu Powiatu i przedstawiciele organizacji siedzą przy stole i podpisują umowę

Umowa na kwotę 4.000 złotych została podpisana przez Pana Roberta Goszczyńskiego oraz Pana Marcina Zaborowskiego.

Z ramienia Powiatu umowę podpisali: Elżbieta Wiśniewska Starosta Płoński oraz Robert Adamski - Członek Zarządu Powiatu Płońskiego przy kontrasygnacie Skarbnika Powiatu -  Anetty Klimkiewicz.

Zadanie dofinansowane ze środków Powiatu Płońskiego w ramach konkursu ofert na kulturę fizyczną, promocję i ochronę zdrowia w 2022 roku.