Umowa ze Stowarzyszeniem Wizją Zespoleni w ramach konkursu ofert na kulturę fizyczną, promocję i ochronę zdrowia w 2022 roku

Stowarzyszenie Wizją Zespoleni z Raciąża z dofinansowaniem Powiatu Płońskiego na zadanie pt. "Football King".

Starosta i dwóch członków zarządu powiatu oraz dwie przedstawicielki organizacji siedzą przy stole podczas podpisywania umowy

Umowa na kwotę 2.000 złotych została podpisana przez Panią Annę Wichowską-Szcześniewską oraz Panią Magdalenę Bylińską.

Z ramienia Powiatu umowę podpisali: Elżbieta Wiśniewska Starosta Płoński oraz Robert Adamski - Członek Zarządu Powiatu Płońskiego przy kontrasygnacie Skarbnika Powiatu - Anetty Klimkiewicz. Przy podpisaniu umowy obecny był również Artur Adamski - Członek Zarządu Powiatu Płońskiego.

Zadanie dofinansowane ze środków Powiatu Płońskiego w ramach konkursu ofert na kulturę fizyczną, promocję i ochronę zdrowia w 2022 roku.