Umowy na realizację pięciu zadań podpisane

Uczniowski Klub Sportowy Rutki Płońsk, Towarzystwo Siatkówki "PTS Płońsk", Koło Gospodyń Wiejskich "W kobiecym gronie" w Nowym Radzikowie, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy oraz Gminny Klub Sportowy "Wkra Sochocin" - te stowarzyszenia podpisały umowę na realizację zadań w II otwartym konkursie ofert na kulturę fizyczną, promocję i ochronę zdrowia.

Starosta Płoński Elżbieta Wiśniewska, Wicestarosta Krzysztof Wrzesiński, Członkowie Zarządu Powiatu Płońskiego: Barbara Wdowiak, Artur Adamski i Robert Adamski oraz przedstawiciele stowarzyszeń podczas podpisania umów.

Uczniowski Klub Sportowy Rutki Płońsk na realizację zadania pn. "Propagowanie zdrowego stylu życia poprzez zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki siatkowej poprawiające sprawność, wydolność, sylwetkę" otrzymał 2 000 zł, Koło Gospodyń Wiejskich "W kobiecym gronie" w Nowym Radzikowie 2 000 zł na zadanie pn. "Piknik rodzinny "Na sportowo", Powiatowy Szkolny Związek Sportowy 1 500 zł na zadanie pn. "Organizacja I memoriału im. Krzysztofa Grabowskiego w tenisie stołowym - gra singlowa dla dzieci szkół podstawowych powiatu płońskiego", Płońskie Towarzystwo Siatkówki 6 000 zł na zadanie pn. "Aktywnie, zdrowo i z głową z Płońszczankami" oraz Gminny Klub Sportowy Wkra Sochocin otrzymał 2 000 zł na realizację zadania pn. "Mała Wkra".

Zadanie dofinansowane ze środków Powiatu Płońskiego w ramach II otwartego konkursu ofert na kulturę fizyczną, promocję i ochronę zdrowia w 2022 roku.