Umowy na trzy zadania podpisane

Fundacja "Wkra Możliwości", Stowarzyszenie Sympatyków Doliny Rzeki Wkry"Nasza Wkra" i Klub Sportowy GKS Gumino podpisali umowy na realizację zadań w konkursie ofert na kulturę fizyczną, promocję i ochronę zdrowia.

""

Przy podpisaniu umów byli: Wicestarosta Płoński Krzysztof Wrzesiński i Artur Adamski Członek Zarządu Powiatu Płońskiego. Fundacja "Wkra Możliwości" na realizację zadania "Siła zdrowia - Rodzinny Festyn profilaktyczno-sportowy otrzymała 2 000 złotych. Stowarzyszenie Sympatyków Doliny Rzeki Wkry "Nasza Wkra" 1 500 zł na zadanie "Czysta Wkra aktywność i zabawa", natomiast Klub Sportowy GKS Gumino zrealizuje zadanie pn. "Uczestnictwo w rywalizacji sportowej poprzez rozgrywki ligowe piłki nożnej dla młodzieży i dorosłych z Powiatu Płońskiego". Umowa z klubem została podpisana na kwotę 5 000 zł.

Zadanie zostało dofinansowane ze środków Powiatu Płońskiego w ramach II otwartego konkursu ofert na kulturę fizyczną, promocję i ochronę zdrowia w 2022 r.