Umowy ze stowarzyszeniami na pomoc społeczną podpisane

14 marca w sali konferencyjnej starostwa zostały podpisane 4 umowy z organizacjami pozarządowymi z terenu powiatu płońskiego z zakresu pomocy społecznej na 2022 rok. Z ramienia Powiatu Płońskiego umowy podpisali Elżbieta Wiśniewska Starosta Płoński, Krzysztof Wrzesiński Wicestarosta przy kontrasygnacie Skarbnika Powiatu Anetty Klimkiewicz.

Starosta, Wicestarosta i przedstawiciele organizacji pozarządowych stoją na sali sesyjnej po podpisaniu umowy

TPD Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo w Płońsku podpisało umowę na realizację zadania „Aktywna rehabilitacja w Towarzystwie Przyjaciół Dzieci Kole Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo w Płońsku” na kwotę 20 tys. zł.

Stowarzyszenie Niepełnosprawnych „Bądźmy Razem” w Płońsku podpisało umowę na zadanie „Aktywni razem” na kwotę 14 tys. zł.

Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Oddział Rejonowy w Płońsku podpisał umowę na „Organizację turnusu rehabilitacyjnego z warsztatami sportowo-rekreacyjnymi” na kwotę 6 tys. zł.

Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Dysfunkcjami Rozwoju „Spadochron” w Płońsku podpisało umowę na zadanie „W świecie zmysłów – patrzę, czuję, słyszę, smakuję” na kwotę 20 tys. zł.

Łączna kwota przyznanych środków to 60 tys. złotych.

Zadania dofinansowane zostały ze środków Powiatu Płońskiego w ramach otwartego konkursu ofert na pomoc społeczną w 2022 roku.