Usługi komercyjne w szpitalu

Z początkiem lipca oferta płońskiego szpitala została poszerzona o świadczenia komercyjne udzielane poza umową z NFZ w zakresie poradni: diabetologicznej, kardiologicznej, dietetycznej, neurologicznej oraz pobytów w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym.

Ilustracja do artykułu ikona szpital.jpg

Informacja o usługach komercyjnych SPZ ZOZ w Płońsku.

 

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Płońsku informuje, że z początkiem lipca 2017 r. oferta szpitala została poszerzona o świadczenia komercyjne udzielane poza umową z NFZ w zakresie poradni: diabetologicznej, kardiologicznej, dietetycznej, neurologicznej oraz pobytów w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym. W ramach poradni kardiologicznej pacjenci mogą skorzystać z konsultacji lekarskiej oraz wykonać badanie EKG, holter ciśnieniowy, holter EKG, test wysiłkowy, ECHO serca. Oferta ZOL obejmuje pobyty dla osób chorych przewlekle, pobyty poszpitalne oraz pobyty „wytchnieniowe”. Zapisy do Poradni oraz do ZOL przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-12.00 pod nr telefonu: 535 225 327.

Przyjęcia pacjentów w ramach poradni diabetologicznej, kardiologicznej, dietetycznej odbywają się w gabinecie na II piętrze w budynku A szpitala, a do poradni neurologicznej w budynku D szpitala.

Szczegółowy cennik usług oraz harmonogram przyjęć dostępny jest na stronie Internetowej szpitala: www.szpitalplonsk.pl w zakładce: usługi komercyjne.

Płatność za  ww. usługi może być dokonana gotówką lub kartą.

 

                                  

Elżbieta Dłabik

Koordynator ds. Promocji

Powrót na początek strony