Warsztaty edukacyjno-sieciujące urzędników i urzędniczki ds. NGO

6.jpg

Dnia 14 listopada w godzinach 9.30-14.30 w Starostwie Powiatowym w Płońsku odbyły się warsztaty edukacyjno-sieciujące urzędników i urzędniczki, pracujących z organizacjami pozarządowymi w mazowieckich samorządach !

Spotkanie było prowadzone przez Annę Czyżewską i Martynę Studzińską z Federacji Mazowia z Warszawy oraz Katarzynę Ornarowicz ze Starostwa Powiatowego w Płońsku.

Warsztaty w Płońsku otworzyła Elżbieta Wiśniewska Starosta Powiatu Płońskiego.

Celem spotkania było wsparcie pracowników JST w planowaniu działań wspierających organizacje pozarządowe i poprawiających jakość dialogu administracji publicznej z nimi, ale też wymiana doświadczeń i dobrych praktyk m.in. z Powiatu Płońskiego.

W warsztatach uczestniczyli pracownicy z następujących urzędów z całego Mazowsza m.in: ze Starostwa Powiatowego w Płońsk7u, z Urzędu Gminy w Dzierzążni, z Gminnej Biblioteki Publicznej w Jednorożcu ze Starostwa Powiatowego w Przasnyszu, z Urzędu Gminy w Czernicach Borowych, ze Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Mazowieckim, z Urzędu Gminy w Radzanowie, z Urzędu Gminy w Baboszewie, z Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej w Warszawie, z Urzędu Gminy Joniec, z Urzędu Miejskiego w Raciążu, Starostwa Powiatowego w Wyszkowie, z Urzędu Miasta w Przasnyszu, z Urzędu Miasta w Ciechanowie.

Warsztaty były częścią projektu Mazowiecka Koalicja na rzecz dialogu NGO-JST, który realizuje Federacja Mazowia w partnerstwie z Federacja Rosa oraz Powiatem Płońskim/ Starostwem Powiatowym w Płońsku . Projekt realizowany z dotacji Program Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy nansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Powrót na początek strony