Warsztaty samorządowe

We wtorek, 10 sierpnia w Starostwie Powiatowym w Płońsku zorganizowano Warsztaty Samorządowe "Optymalizacja i bezpieczeństwo".

Sala konferencyjna. Ludzie siedzą za stołem w kształcie litery U.
Warsztaty poświęcono optymalizacji planowanych inwestycji przy jednoczesnym dbaniu o bezpieczeństwo mieszkańców, kierowców, pracowników wykonujących roboty.
Gospodarzami spotkania byli Krzysztof Wrzesiński - Wicestarosta oraz Marcin Piechocki - Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Płońsku.
Warsztaty prowadziła Anna Krawczyk (Inframedia) - menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołem i projektami. Certyfikowany trener biznesu. Psycholog.
Spotkanie skierowane było do przedstawicieli powiatów i gmin oraz osób odpowiedzialnych za planowanie, realizacje oraz utrzymanie inwestycji.
Udział w warsztatach był bezpłatny.