Ważna informacja dla organizacji pozarządowych

Zarząd Powiatu Płońskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2023 roku z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

na strone.png

Zgodnie z przyjętym Programem Współpracy Powiatu Płońskiego z organizacjami pozarządowymi na 2023 roku będą realizowane następujące rodzaje zadań w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2023 roku:

Zadanie 1

Organizacja imprez, zajęć, obozów i zawodów sportowych dla dzieci, młodzieży szkolnej i/lub dorosłych,

Zadanie 2

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży szkolnej w sportach indywidualnych i zespołowych;

Zadanie 3

Organizacja imprez, festynów, pikników i zawodów sportowych promujących aktywność fizyczną, o zasięgu lokalnym, regionalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym służącym promocji powiatu płońskiego.

Na realizację zadań w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2023 roku w ramach otwartego konkursu ofert przeznacza się kwotę 160 000 zł

Termin składania ofert został wyznaczony do 26 stycznia 2023 roku.

Szczegółowe informacje w tym treść ogłoszenia i wymagane załączniki znajdują się pod linkiem: