Wyślij kartkę rodzinie zastępczej z Powiatu Płońskiego

Rodzina zastępcza to praca inna niż wszystkie. Wymagająca oceanu cierpliwości, miłości ale też pełna trudu. Aby docenić to zaangażowanie gorąco zapraszamy do napisania życzeń lub dobrego słowa i do przyłączenia się do akcji ,,Wyślij kartkę rodzinie zastępczej z Powiatu Płońskiego". Kartki, listy z życzeniami prosimy kierować do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Płońsku - organizatora akcji do 30 czerwca br. które następnie zostaną dostarczone do rodzin zastępczych.

Ilustracja do artykułu miniaturka do akcji napisz list do rodziny zastępczej.jpg

Kartki wysyłamy na adres:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Płońsku, ul. ks. J. Popiełuszki 14, 09-100 Płońsk

Mamy nadzieję że akcja znajdzie odzew zarówno w mediach jak i u przedstawicieli samorządów, organizacji pozarządowych oraz osób indywidualnych.

Organizatorem akcji jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

Zapraszamy również potencjalnych zainteresowanych do bycia zawodową rodziną zastępczą.

Inicjatywa jest jednym z działań projektu: ,,Nasz Nowy Dom - Wspieranie rodzin i pieczy zastępczej w powiecie płońskim" jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020. Działanie 9.2 Usługi społeczne i usługi opieki zdrowotnej. Poddziałanie 9.2.1 Zwiększenie dostępności usług społecznych.