Zarzad Powiatu chce wesprzeć inicjatywę lodowiska

W piątek, 26 listopada, podczas posiedzenia, Zarząd Powiatu Płońskiego zajął stanowisko w sprawie udzielenia pomocy finansowej Miastu Płońsk na realizację zadania związanego z utworzeniem i utrzymaniem lodowiska w mieście Płońsk.

kolaż zdjęć, zarząd powiatu płońskiego siedzący przy stole konferencyjnym, w prawym dolnym rogu fotografia dzieci na lodowisku

Środki zostaną przekazane na pokrycie kosztów energii elektrycznej wykorzystywanej na potrzeby funkcjonowania lodowiska. Pomoc finansowa zostanie przez Powiat Płoński udzielona na realizację zadania własnego miasta, tj. zaspokajanie zbiorowych potrzeb wspólnoty w zakresie spraw kultury fizycznej i turystyki, w tym terenów rekreacyjnych i urządzeń sportowych. Środki zostaną przekazane miastu w przypadku pozytywnej decyzji Rady Powiatu i po podjęciu stosownej uchwały.