fot. P. Koper

Aktualności

Przedstawiciele samorządu oraz instytucji podczas spotkania w starostwie.jpg

Kolejne spotkanie w ramach Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji

Współpracując razem, możemy więcej - 16 września, zgodnie z ww. mottem, w starostwie spotkali się samorządowcy z terenu powiatu płońskiego i przedstawiciele Powiatowej Rady Zatrudnienia w ramach Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.

Ilustracja do artykułu Marta Brzezińska i Zuzanna Bronowska stoją z członkami Zarządu Powiatu Płońskiego.jpg

Wspieramy sportowców z powiatu płońskiego

Pani Marta Brzezińska i Pani Zuzanna Bronowska, 15 września, były gośćmi podczas obrad Zarządu Powiatu Płońskiego. Dzięki decyzji Zarządu Powiatu Płońskiego Pani Marta Brzezińska Płońszczanka, otrzymała dofinansowanie w kwocie tysiąca złotych, które pozwoli jej na start w Mistrzostwach Europy w Santa Susanie w Hiszpanii w kategorii: Kulturystyka Wellnes Fitness w dniach 16-21.09.2020r.

Ilustracja do artykułu Przedstawiciele szkół i placówek oświatowych podczas warsztatów dot. profesjonalizacji usług doradczych.jpg

Profesjonalizacja usług doradczych w szkołach i placówkach oświatowych - pierwsze spotkanie warsztatowe

W dniach 14-15 września odbyło się pierwsze warsztatowe spotkanie, z cyklu dot. zintegrowanego systemu kwalifikacji, organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Płońsku, Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku oraz IBE Instytut Badań Edukacyjnych. Profesjonalizacja usług doradczych w szkołach i placówkach oświatowych to ważny aspekt edukacji zawodowej. Dlatego z inicjatywy Starosty Elżbiety Wiśniewskiej oraz Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Płońsku Agnieszki Nec powstał pomysł pracy nad tym obszarem z udziałem trenerów z Instytutu Badań Edukacyjnych.

Ilustracja do artykułu Mazowieckie Impulsy Kultury.png

Pierwsza edycja konkursu Impuls Kultury

Do 15 października potrwa nabór zgłoszeń w pierwszej edycji konkursu IMPULS KULTURY – Mazowiecka Nagroda Inspiracji Kulturalnych o Nagrodę Marszałka Województwa Mazowieckiego. Nagroda przyznawana jest animatorom i edukatorom kulturalnym za autorskie projekty realizowane na terenie województwa mazowieckiego.

Kalendarz wydarzeń

Powrót na początek strony